مشخصات اصلی


سبکهیجانی-ترسناک
قیمت: 12000 تومان

معرفی اجمالی محصول

فروش بازی ManHunt 2

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


بازی Manhunt 2 اگر عنوان خشن ترین بازی تاریخ را دریافت نکند به یقین یکی از خشونت آمیز ترین بازی های ساخته شده تا به امروز می باشد. عنوانی که در ابتدای انتشار به دلیل خشونت بسیار زیاد خود از سوی کمپانی سونی مجوز انتشار دریافت نکرد اما به هر حال با اصلاحیه ی کمپانی سازنده، Manhunt 2 بر روی پلی استیشن ۲ نیز مثل سایر پلتفرم ها منتشر گردید و از قضا به فروش فوق العاده ای نیز دست پیدا کرد. بازی من هانت ۲ که ساخته ی استودیو لندن راک استار گیمز می باشد داستان فردی روانی را بیان می کند که به شکار و قتل انسان ها به شکل های متفاوت می پردازد.وجود لوکیشن های فراوان من جمله تیمارستان ها، خانه های متروکه و … همگی جوی ترسناک را به بازی بخشیده اند و همین باعث می شود که در صورت پایین بودن آستانه ی تحمل خشونت توسط شما نتوانید بیش از چند دقیقه بازی را تحمل کنید. از طرفی به شدت به شما توصیه می کنیم که در صورت پایین تر بودن سن تان از سن قانونی تعیین شده برای انجام این بازی یعنی ۱۸ سال، پایین تر است از تجربه ی این عنوان جلوگیری فرمایید.

Manhunt 2 یک بازی مخفی کاری و ترسناک خاص است که علاقه مندان به این ژانر را می تواند به خودش جذب نماید؛ این بازی با گرافیک خوب و صداگذاری شگفت انگیز شما را حیرت زده خواهد کرد و در صورتی که از جوی که سازندگان برای شما در این عنوان خلق کرده اند لذت ببرید، بازی به یکی از بهترین تجربه های گیمینگ شما تبدیل خواهد شد. نقطه عطف بازی من هانت ۲ گیم پلی بی نظیر آن است که به دلیل آزادی عمل خاصی است که در اختیار بازیباز قرار می دهد


سیستم مورد نیاز

OS: Microsoft Windows XP (Home and Professional) SP1 / Windows Vista
CPU: Intel Pentium 4 at 1.7+ GHz / AMD Athlon XP 1800+
RAM: 512 MB for XP / 1 GB for Vista
VIDEO CARD: 128 MB – DirectX 9.0c Compatible video card With Shader Model 2.0 support (Nvidia 6200GT or Better / ATI Radeon x300 or Better)
FREE DISK SPACE: 4 GB

برچسب ها: "بازی Manhunt 2" Manhunt 2"بازی"بازی کامپیوتر"Manhunt " ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط