مشخصات اصلی


نام فارسیتام رایدر برمیخیزد
نام انگلیسیRise Of Tomb Raider
ناشرSquare Enix
تاریخ انتشار۲۰۱۶/۸/۵
سبک بازیاکشن، جنگی
قیمت: 19000 تومان

معرفی اجمالی محصول

گیم‌پلی Rise of the Tomb Raider

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


توضیحات بازی: گیم‌پلی Rise of the Tomb Raider را باید به سه دسته تقسیم کرد: اکشن تیراندازی، مخفی کاری و پرداختن به شغل اصلی لارا کرافت یعنی ماجراجویی و غارنوردی. اولین نکته‌ای که در مشاهدات بازی به آن برخورد کردیم، سینمایی شدن بسیاری از لحظات ماجراجویی لارا با طبیعت و مبارزات لارا با دشمنان است. مهمترین بخش از گیم‌پلی ماجراجویی او را می‌توان صخره ‌نوردی دانست زیرا چه در صحرای سوزان باشید و چه در دل کوهستان یخ زده، این تنها شما هستید و چنگک مخصوص صخره نوردی. به لطف طراحی‌های متنوع، صخره‌هایی که آویز آن‌ها خواهید شد شکل و شمایل تکراری ندارند و خود لارا نیز نسبت به پستی و بلندی‌های هر قسمت عکس‌العمل خاص نشان می‌دهد. دیگر بخش مهم ماجراجویی او با طبیعت، مبارزه نفس‌گیر لارا با آب است. در یکی از مراحلی که او به منطقه‌ای بیابانی سفر می‌کند، شاهد این بودیم که خیلی از مواقع برای رسیدن به مقصد حتما باید با آب‌های خروشان و بعضا ساکن دست و پنجه نرم کرد.

از این دو مورد مهم‌تر غارنوردی دیگر عنصری است که این بازی را شکل داده است. غارهایی تاریک با انواع و اقسام طراحی‌های هنری معمولا تنها راه شما برای رسیدن به گنج انتهای مقصد هستند. البته نمی‌توان از طبیعت نام برد و یادی از حیوانات درون بازی نکنیم زیرا این‌بار علاوه بر این‌که لارا باید با گرگ‌ها دست و پنجه نرم کند، خرس نیز به آن‌ها اضافه شده و کلنجاری جدید را برای دختر جوان به وجود آورده است. جنگلی بارانی، شاخ و برگ درختانی که در گیر و واگیر این هوای طاقت فرسا میان دست و پا گیر می‌کنند، ناگهان صدای خرس لرزه بر تن لارا می‌اندازد و مطمئنا این لرزه و هیجان در دل شما نیز ایجاد می‌شد. نکته لازم به ذکر این است که هیچ گاه فکر نکنید کشتن یک خرس به یک یا دو تیر ختم شود! بر خلاف شماره قبل که لارا کرافت در جزیره‌ای اسیر شده بود، این بار او آزادی بیشتری دارد و این امر بدین معناست که تنوع محیط نیز بسیار زیاد است. در سه نمایش اخیر این بازی شاهد فضای برفی و کوهستانی، بارانی و جنگلی و خشک و بیابانی بودیم.


» حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Memory: ۶ GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 650 2GB or AMD HD7770 2GB
DirectX: Version 11
Storage: ۲۵ GB available space

» سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 bit
Processor: Intel Core i7-3770K
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 or NVIDIA GTX 970 1920×1080
DirectX: Version 11
Storage: ۲۵ GB available space

» نام فارسی: تام رایدر برمیخیزد
» نام انگلیسی: Rise Of Tomb Raider
» ناشر: Square Enix
» تاریخ انتشار: ۲۰۱۶/۸/۵
» سبک بازی : اکشن، جنگی

» نسخه کامل کرک شده CPY با نصب خودکار Auto Install + تست شده
» تعداد حلقه: ۳ عدد DVD9



برچسب ها: "تام رایدر"Rise Of Tomb Raider"بازی"اکشن "تیراندازی" مخفی "کاری"Tomb Raider"گیم‌پلی"گیم‌پلی Rise of the Tomb Raider"اکشن"جنگی" ,

مشخصات فنی


فیلم محصول



پرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط