خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
کپسول گیاهی دیلی کیم ممسک کیمیاگر طوس جلوگیری از انزال زودرس آقایان

معرفی اجمالی محصول

کپسول گیاهی دیلی کیم ممسک کیمیاگر طوس جلوگیری از انزال زودرس آقایان

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


انزال زودرس Premature Ejaculation عبارت است از انزالی که زودتر از زمان دلخواه زوجین رخ دهد و باعث نارضایتی یک یا هر دو آنها گردد. انزال زودرس شایع ترین اختلال ج ن س ی در مردان زیر 40 سال است . در بسیاری از کشورهای توسعه یافته که امکان آمارگیری در این زمینه وجود دارد، برآورد تعداد مبتلایان به این عارضه بین 30 تا 70 درصد از کل جمعیت مردان‌‌ می‌باشد. مردی که در بیش از نیمی از م ق ار بت های خود دچار انزال زودرس شود ، جزء این دسته قرار‌‌ می‌گیرد. بر طبق آمار علت اصلی بسیاری از طلاق‌ها در زوج های جوان همین اختلال در رو ا ب ط ز ن ا ش و ی ی است . لذا درمان این اختلال موجب استحکام روابط عاطفی و روحی زوجین‌‌ می‌شود. کپسول تاخیر ج ن س ی کیمیاگر یک فراورده گیاهی است که بر پایه تجربیات موفق بر گرفته از طب سنتی تهیه شده است و با کم کردن حساسیت اندام تناسلی موجب کمک به رفع انزال زودرس در مردان‌‌ می‌شود.

گیاه Tamarindus Indica

توضیحات محصول:

گیاهی و بدون عوارض

جلو گیری از انزال زودرس آقایان

مقدار مصرف :

یک یا دو عدد کپسول 2 الی 2.5 ساعت قبل از فعالیت جنسی میل شود


ویژگی های قرص تاخیری کیمیاگر

✅ مخصوص تـاخیـر در انـزال

✅ اولین کپسول تـاخیـری مجوز دار در ایران

✅ تـاخـیری حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه

✅ بدون عوارض جانبی

✅ این دارو کاملا گیاهی می باشد و هیچ گونه عوارضی ندارد.

✅ کپسول با اثر بخشی حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه برای تمامی گروه های سنی قابل استفاده می باشد.

✅ کپسول KIMIAGAR عملکرد ۱۰۰% تضمینی دارد، این کپسول بدون عوارض جانبی می باشد.

بطور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم برسد بین ۵ تا ۱۰ دقیقه (بسته به سن و شرایط جسمی فرد) متغیر و بطور متوسط ۵ دقیقه برای مردان جوان است. هر چند بیشتر آقایان تمایل دارند مدت زمان بیشتری تا رسیدن به ارگاسم داشته باشند ولی زمان ارگاسم اصلاً مهم نبوده و کیفیت ارگاسم به ویژه همزمانی ارگاسم طرفین از اهمیت برخوردار است.

پرهیز از هیجان‌زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می‌شود بلکه باعث طولانی شدن رابطه و احساس رضایت طرفین می‌شود. پیشنوازی یک تجربه جنسی شامل لمس کردن، ماساژ دادن و نوازش دادن بدن شریک جنسی بدون انجام دخول است که در صورتی‌که با نفس‌های عمیق و آرام همراه باشد می‌تواند به درمان زودانزالی کمک فراوانی بکند. زن‌ها به ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان برای تحریک شدن از نظر جنسی نیاز دارند در حالی که مردها به سرعت بسیار بیشتری تحریک می‌شوند. با تمرین طولانی مدت پیشنوازی، مردها یاد می‌گیرند که هیجان خود را کنترل کنند و بدین ترتیب از نظر روانی تمرکز لازم برای جلوگیری از انزال خود را در دراز مدت پیدا می‌کنند.

از دیگر راه های خانگی درمان زودانزالی داشتن رابطه جنسی به دفعات زیاد در طول هفته است، اگرهفته ای یکبار رابطه جنسی دارید، می توانید آن را به 3 الی 4 بار افزایش دهید، هر چه قدر دفعات انجام رابطه جنسی خود را افزایش دهید، مدت زمان لازم برای رسیدن به انزال بیشتر می شود، و زودانزالی به مرور درمان می شود.

زعفران یک داروی مقوی قوای جنسی است و از این رو می توان برای درمان زودانزالی استفاده شود. برای استفاده از این درمان، مراحل زیر را دنبال کنید، بادام ها را شب در آب خیس کنید، روز بعد پوست بادام ها را کنده و آن ها را آسیاب کرده و با یک فنجان شیر گاو داغ مخلوط کنید کمی زعفران، زنجبیل و هل به آن اضافه کنید. هر روز صبح بنوشید. یکی دیگر از گیاهان مفید برای درمان زودانزالی در خانه زغال اخته می باشد. این گیاه یکی از بهترین درمان های خانگی برای زود انزالی محسوب می شود.برچسب ها: "قرص تاخیری کیمیاگر"قرص تاخیری"قرص تاخیری گیاهی"تاخیری"قرص گیاهی تاخیری"کپسول تاخیری"ژل تاخیری"اسپری تاخیری"قرص تاخ ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط